Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Zbalia vás na leto s kolesami zadarmo

Chystáte sa cez leto na túru, na rodinnú dovolenku k vode alebo len na kávu so svojou polovičkou? Na každý program vás zbalí skvelý hybrid Suzuki. Užite si teplé dni naplno a doprajte si Suzuki Vitara, SX4 S-Cross, Swift alebo Ignis, ktoré teraz ponúkame v limitovanom počte 450 kusov aj s kvalitnými zimnými kolesami zadarmo. Tak na čo ešte čakáte? Naštartujte svoje nové Suzuki a užite si leto na maximum.

ZBALÍ ŤA NA TÚRU    

Zabaľte si na hory všetko čo potrebujete. Vďaka skvelému batožinovému priestoru Suzuki Vitara vám na cestách nebude nič chýbať. Vitara je kedykoľvek pripravená vydať sa na cestu a poradí si aj s tými najťažšími povrchmi a poveternostnými podmienkami. Je poháňaná úsporným motorom Boosterjet s vysokým krútiacim momentom a vďaka maximálnej priľnavosti je sebaistá v každom teréne.

Vitara už od 17 930 €

Vitara

ZBALÍ ŤA AJ S RODINOU   

Vydajte sa na letné výlety so skutočným dobrodruhom. SX4 S-Cross prinesie celej rodine  jedinečné zážitky na štyroch kolesách. Ponúka radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, kde ho poháňa výkonný motor Boosterjet. Rodený prieskumník plný dynamiky a sily si vás získa robustnou prednou časťou a nezameniteľným štýlom. Priestranný interiér a veľký batožinový priestor poskytujú pohodlie všetkým členom posádky. Nech sa vyberiete kamkoľvek, SX4 S-Cross bude dokonalou voľbou.

SX4 S-Cross už od 18 330 €

SX4 S-CROSS

ZBALÍ ŤA NA KÁVU   

Swift neodvezie len vašu lásku, ale aj samotné auto bude vašou láskou na prvý pohľad. Jeho športovo-elegantný dizajn vás očarí pri pohľade zvonku, ale aj zvnútra. Je stvorený pre ľudí, ktorí vedia oceniť prepracované detaily a milujú dynamickú jazdu a zábavu za volantom. Najmodernejšie technológie prinášajú bezpečnosť a aj vďaka kombinácii motora Dualjet a systému Mild Hybrid je Swift ideálnym svižným mestským parťákom.

Swift už od 12 120 €

Swift

ZBALÍ ŤA KAŽDÝ DEŇ    

Hravý Ignis je dokonalý mestský typ. Vďaka ultra kompaktným rozmerom sa s ním ľahko manévruje v úzkych uličkách a vďaka vzhľadu SUV a schopnostiam crossoveru jazda po meste ešte nikdy nebola taká zábavná. Nenechajte sa oklamať jeho rozmermi – flexibilný Ignis disponuje dostatočne priestranným batožinovým priestorom, vďaka čomu je vhodný aj na víkendové výjazdy. Ignis je ideálnou voľbou na každý deň.

Ignis už od 11 555 €

Ignis

PRIBALÍME VÁM EASY VÝHODY

S programom Easy Way získate k modelom SX4 S-Cross, Ignis, Swift a Vitara tri roky záruky a sedem rokov poistenia na motor, turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

Obráťte sa na našich predajcov a využite výhodnú letnú ponuku. Kompletný zoznam predajcov nájdete tu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.