Baleno - Protiklady sa priťahujú

Nové Baleno vyráža na cesty s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Spája emocionálne aj racionálne výhody do jedného harmonizujúceho celku.

 

SHVS
mild hybrid

Vyvinuli sme hybrid nazvaný SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki), pri ktorom kompaktný elektromotor v spolupráci s lítium-iónovou batériou asistuje benzínovému motoru. Jedná sa o optimálny hybridný systém, ktorého cieľom je ponúknuť nielen úsporu paliva a priestoru, ale aj celkovú vyváženosť.

 

ADAPTÍVNY
tempomat + Radar Brake Support

Užite si jazdu s vyspelými bezpečnostnými prvkami, ktoré vám uľahčia jazdu, alebo vám v prípade núdzovej situácie môžu zachrániť život. Baleno prichádza s pokročilým adaptívnym tempomatom, vďaka ktorému sa vaše auto prispôsobí plynulosti premávky pred vami. Ak sa vozidlo pred vami zachová nečakane, oceníte Radar Brake Support, ktorý vaše auto v prípade možnej kolízie automaticky pribrzdí.

 

7-PALCOVÝ
dotykový multimediálny stredový display

Užívateľsky prívetivý interiér nového modelu s dvoma displejmi nadväzuje na dizajnový koncept nízkeho a širokého exteriéru. Keď si sadnete na sedadlo vodiča, prvý si všiminete informačný panel s 4,2 - palcovým farebným LCD displejom v strede prístrojovej dosky. Ten intuitívne sprostredkuváva celý rad informácií týkajúcich sa pohonu vozidla. Druhý displej audia spolu s navigačným systémom ponúka veľký 7-palcový dotykový panel, ktorý môžete prepojiť s vašim smartfónom.

 

VEĽKÝ
batožinový priestor až 355 l

Pohodlný a ľahko využiteľný batožinový priestor sa postará o to, aby boli vaše dlhé jazdy ešte zábavnejšie. Zároveň zodpovedá potrebám akýchkoľvek využití od každodenných nákupov až po rodinné výlety. Dvojité dno ponúka ešte účinnejšie odloženie batožiny, zatiaľ čo kryt zaisťuje súkromie a bezpečnosť.

Nové Baleno už čoskoro nájdete u predajcov.  Podrobnejšie informácií o výbavách a cenách nájdete tu.